ТФ хидраулични гинеколошки операциони сто, тело, стуб и база су направљени од нерђајућег челика, са високом механичком чврстоћом, отпорношћу на корозију и погодним је за чишћење и дезинфекцију.
Овај хидраулични гинеколошки операциони сто стандардно долази са наслоном за рамена, каишем за рамена, ручком, наслоном за ноге и педалама, посудом за прашину са цедиљком и опционим гинеколошким светлом за преглед.
Висина хидрауличног гинеколошког операционог стола може се подесити педалама, а нагиб кревета се може подесити померањем ручке.
Када се кочница активира, фиксна основа на дну кревета се спушта, што повећава површину контакта са земљом и обезбеђује стабилност кревета.
Широко се користи у гинекологији, акушерству, урологији и аноректалној хирургији.
1. Материјал од нерђајућег челика
Главно тело, бочне шине, подизни стуб и основа хидрауличног гинеколошког операционог стола направљени су од висококвалитетног нерђајућег челика 304, са високом механичком чврстоћом, отпорношћу на корозију и лаким чишћењем.
2. Широка површина стола
Ширина површине хидрауличног гинеколошког операционог стола може достићи 600 мм, што је веома погодно за особе одређеног типа тела и побољшава удобност.
3. Свестрани додаци
Поред стандардног наслона за рамена, опционо су доступни и каишеви за рамена, ручке, наслони за ноге, педале за ноге, умиваоник за отпад и гинеколошка лампа за преглед.
4. Јединствено фиксно стопало
Јединствено фиксно стопало операционог стола повећава површину контакта са земљом и обезбеђује стабилност хидрауличне гинекологије.
Параметри
| Модел ставке | ТФ хидраулични гинеколошки операциони сто |
| Дужина и ширина | 1800 мм * 600 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 900 мм / 680 мм |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Задња плоча (горе и доле) | 70°/ 11° |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Душек | Бешавни душек |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 173 кг |
| Гаранција | 1 година |
SстандардДодатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 2 | Ручка | 1 пар |
| 3 | Плочица за ноге | 1 комад |
| 4 | Душек | 1 сет |
| 5 | Отпадни базен | 1 комад |
| 6 | Стезаљка за фиксирање | 1 пар |
| 7 | Штака за колено | 1 пар |
| 8 | Педала | 1 пар |