Електрични гинеколошки сто за преглед FD-G-1 користи материјале високе чврстоће и отпоран је на корозију, што погодује свакодневном чишћењу и дезинфекцији болнице.
Висина површине стола за преглед, угао наслона и плоче за ноге могу се подесити помоћу ножног прекидача.
Додатна опрема је комплетна, а стандардно постоје наслони за рамена, каишеви за рамена, каишеви за зглобове, ручке, наслони за ноге и посуде за прашину са цедиљкама.
Основа гинеколошког стола за преглед има структуру у облику слова U, која пружа простор за кретање стопала и ногу за свакодневни рад лекара.
Овај медицински гинеколошки операциони кревет, погодан је не само за гинеколошке прегледе, већ и за мушку урологију.
1.Бешавни пенасти душек
Душек за обликовање електричног гинеколошког стола за преглед користи најновију технологију бешавног пењења, што значајно побољшава удобност пацијента.
2.Материјал отпоран на корозију
Сва облога електричног гинеколошког стола за преглед је направљена од врхунских материјала, који су отпорни на корозију, лако се чисте и дезинфикују.
3. Ножни прекидач
Опремљен ножним прекидачем, флексибилно контролише различите покрете акушерског стола за преглед.
4.Свестрани додаци
Поред стандардног наслона за рамена, опционо су доступни и каишеви за рамена, ручке, наслони за ноге, педале за ноге, умиваоник за отпад, гинеколошка лампа за преглед или лекарска столица.
Параметри
| МоделСтавка | FD-G-1 Електрични гинеколошки сто за преглед |
| Дужина и ширина | 1800 мм * 550 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 950 мм / 680 мм |
| Тренделенбург / Обрнути Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Задња плоча (горе и доле) | 60°/10° |
| Електромоторни систем | Јиецанг |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Батерија | Да |
| Душек | Бешавни душек |
| Главни материјал | АБС |
| Максимални капацитет оптерећења | 150 кг |
| Гаранција | 1 година |
SстандардДодатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 2 | Плочица за ноге | 1 сет |
| 3 | Душек | 1 сет |
| 4 | Ручка | 1 пар |
| 5 | Ножни прекидач | 1 сет |