Мобилни операциони сто TDY-2 има потпуно постељину и колону од нерђајућег челика 304, лако се чисти и отпоран је на загађење.
Површина стола је подељена на 5 делова: део за главу, део за леђа, део за задњицу и два одвојива дела за ноге.
Мобилни операциони сто TDY-2 може се померати на растојање од 340 мм, пружајући добру перспективу за C-луку током операције, и може се користити са кутијама за рендгенске снимке.
Двоструко зглобно узглавље, подесива плоча за ноге помоћу гасне опруге. Користите тихе точкове немачке марке. Такође постоји ресетовање једним дугметом, функције затварања једним дугметом и заштите од извијања су опционе.
Овај мултифункционални електрични операциони сто је погодан за разне операције, као што су абдоминална хирургија, акушерство, гинекологија, ОРЛ, урологија, аноректална и ортопедија итд.
1.Двоструко зглобна плоча за главу
Двоструко зглобна плоча за главу овог електричног операционог стола може слободно да подешава висину узглавља, омогућавајући пацијенту удобан угао главе приликом извођења операција у различитим положајима.
2. Плоча за ноге може бити електрично контролисана или контролисана гасним опругама
Плоча за ноге може се контролисати гасном опругом или се може надоградити на електричну контролу.
3. Опциони систем двоструке контроле
Ручни контролер и опционе контроле на панелу пружају двоструку заштиту за операцију.
4.Велики точкови
Увезени немачки TENTE точкови, отпорни на хабање и тихи.
5. Уграђена пуњива батерија
Електрични операциони сто TDY-2 опремљен је високо ефикасном пуњивом батеријом, која може да задовољи потребе за 50 операција. Истовремено, има напајање наизменичном струјом како би се обезбедила електрична енергија ради максималне безбедности.
6.Више опционих избора
Опционо ресетовање једним дугметом, функција позитивне флексије и обрнуте флексије.
Pпараметри:
| МоделСтавка | TDY-2 Мобилни електрични операциони сто |
| Дужина и ширина | 2100 мм * 550 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 1000 мм/ 700 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 45° 90° |
| Задња плоча (горе и доле) | 90°/ 17° |
| Плочица за ноге (горе/доле/споља) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Бочни нагиб (лево и десно) | 15°/ 15° |
| Елевација бубрежног моста | ≥110 мм |
| Хоризонтално клизање | 345 мм |
| Флексија/ Рефлекс | Комбинована операција |
| Рендгенска табла | Опционо |
| Контролна табла | Стандардно |
| Електромоторни систем | Јиецанг |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Батерија | Да |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Стандардна додатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Скрининг за анестезију | 1 комад |
| 2 | Подршка за тело | 1 пар |
| 3 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 4 | Подршка за рамена | 1 пар |
| 5 | Подршка за ноге | 1 пар |
| 6 | Подршка за стопала | 1 пар |
| 6 | Ручка моста за бубреге | 1 комад |
| 7 | Душек | 1 сет |
| 8 | Стезаљка за фиксирање | 8 комада |
| 9 | Дугачка стезаљка за фиксирање | 1 пар |
| 10 | Ручни даљински управљач | 1 комад |
| 11 | Далековод | 1 комад |