ФД-Г-2 вишенаменски акушерски сто се широко користи за акушерски порођај, гинеколошке прегледе и операције.
Тело, стуб и основа електричног стола за доставу направљени су од нерђајућег челика 304, који је отпоран на корозију и лако се чисти.
Плочице за ноге су одвојиве, што погодује постоперативном опоравку.
Двоструки систем управљања, не само преко ручног даљинског управљача, већ и преко ножног прекидача.
Комплетна додатна опрема, стандардно са верзијом са ослонцем за ноге, педалама, посудом за прашину са филтером и опционим гинеколошким светлом за преглед.
Подлога у облику слова U не само да доприноси стабилности операционог стола, већ и пружа довољно простора за ноге лекару како би се смањио умор.
1.Двоструки систем контроле
Ручни контролер и ножни прекидач обављају секундарну контролу како би се осигурала безбедност рада и остварили различити положаји.
2. Одвојива плоча за ноге
Одвојива плоча за ноге електричног порођајног стола олакшава постоперативни одмор и смањује постоперативни бол
3.304 Нерђајући челик
Цео поклопац гинеколошког операционог стола направљен од висококвалитетног нерђајућег челика 304. Издржљив, лак за чишћење и дезинфекцију.
4. U-облика базе
Основа гинеколошког акушерског стола у облику слова U не само да повећава површину контакта између основе и тла и чини је стабилнијом, већ и пружа довољно простора за ноге за рад медицинског особља како би се смањио умор.
5. Свестрани додаци
Поред стандардног наслона за рамена, опционо су доступни и каишеви за рамена, ручке, наслони за ноге, педале за ноге, умиваоник за отпад и гинеколошка лампа за преглед.
Pпараметри:
| МоделСтавка | FD-G-2 Електрични сто за доставу |
| Дужина и ширина | 1880 мм * 600 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 940 мм/ 680 мм |
| Задња плоча (горе и доле) | 45°10° |
| Плоча седишта (горе и доле) | 20° 9° |
| Плочица за ноге према споља | 90° |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Батерија | Да |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Душек | Бешавни душек |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
SстандардДодатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 2 | Ручка | 1 пар |
| 3 | Плочица за ноге | 1 комад |
| 4 | Душек | 1 сет |
| 5 | Отпадни базен | 1 комад |
| 6 | Стезаљка за фиксирање | 1 пар |
| 7 | Штака за колено | 1 пар |
| 8 | Педала | 1 пар |
| 9 | Ручни даљински управљач | 1 комад |
| 10 | Ножни прекидач | 1 комад |