TY ручни операциони сто је погодан за торакалну и абдоминалну хирургију, ОРЛ, акушерство и гинекологију, урологију и ортопедију итд.
Рам, стуб и база су од нерђајућег челика, лако се чисте и отпорни су на корозију.
Механички операциони сто се подиже и спушта помоћу педалне пумпе за уље, која ради глатко, безбедна је и поуздана. Сви остали покрети се обављају помоћу механичких зупчаника.
Овај хидраулични операциони сто захтева да се плоча за ноге може склопити, подићи и одвојити, и лако се подешава. Користи Т-облик постоља.
1.Функција ротације
Ручни операциони сто се може ротирати за 360°, лекари могу подесити угао према свом положају током операције, што значајно повећава оперативни простор током операције. (Опционо)
2.Брзо пребацивање у флексибилни положај
Операциони сто захтева 200°избочина (флексија) на површини стола истовремено управљањем ручком, која се може користити за замену функције лумбалног моста.
3. Двослојна плоча стола
Плоча стола захтева двослојну композитну плочу стола, низак коефицијент апсорпције X-зрака и ефекат перспективе високе дефиниције.
4. Материјал од нерђајућег челика
Рам, основа, подизни стуб и главна преносна структура су направљени од нерђајућег челика 304, који се лако чисти и риба, отпоран је на киселину и корозију, осигуравајући да никада неће зарђати.
5. Хидраулично и ручно подешавање
Подизање и спуштање хидрауличног оперативног стола користи педалну пумпу за уље, која ради глатко, безбедно и поуздано. Сви остали покрети се обављају помоћу механичке главе зупчаника.
Pпараметри
| Модел ставке | TY ручни операциони сто |
| Дужина и ширина | 2020 мм * 500 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 1010 мм / 760 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 45°/70° |
| Задња плоча (горе и доле) | 75°/ 15° |
| Плочица за ноге (горе/доле/споља) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Бочни нагиб (лево и десно) | 20°/ 20° |
| Елевација бубрежног моста | ≥110 мм |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Sстандардна додатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Скрининг за анестезију | 1 комад |
| 2 | Подршка за тело | 1 пар |
| 3 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 4 | Наслон за рамена | 1 пар |
| 5 | Штака за колено | 1 пар |
| 6 | Стезаљка за фиксирање | 1 сет |
| 7 | Душек | 1 сет |