ТС хидраулични хируршки сто је погодан за торакалну и абдоминалну хирургију, ОРЛ, акушерство и гинекологију, урологију и ортопедију итд.
За разлику од општег ручног операционог стола, користимо хидраулични систем за подизање и гасну опругу за подешавање наслона и плоча за ноге. Процес подешавања је тих и практичан.
Y-обликована база се користи како би се осигурала већа стабилност и слободан простор хидрауличног операционог стола, тако да медицинско особље може прићи пацијенту са нулте удаљености.
Дизајн великих точкова такође га чини антивибрационим и декомпресивним током кретања.
1. Напредна мемори пена
Површински материјал хидрауличног хируршког стола је отпоран на пламен и антистатички. Душек од обликованог полиуретана (ПУ) се лако чисти и има дуг век трајања.
2. Уграђени мост за бубреге.
Уметните ручку у одговарајући отвор, окрените ручку и подигните или спустите струки мост у одговарајући положај, а затим извуците ручку. За TS хидраулични операциони сто, елевација струка моста је већа од 100 мм.
3. УвезеноHхидрауличниSсистем
Увезени хидраулични систем из Америке чини кретање стола за ручно управљање стабилним и брзим.
4. АугаониAприлагођавањаwитGas Sопруге
И задња плоча и спојеви ноге ТС хидрауличног операционог стола опремљени су носећим структурама са гасним опругама, које омогућавају различита подешавања нежно, тихо и без вибрација, истовремено ефикасно штитећи структуру зглоба и спречавајући пад пацијента.
5. Лдизајн точкова Аргер
Основа механичког хидрауличног операционог стола је дизајнирана са великим точковима (пречника≥100 мм), што је флексибилно за померање. Точкови се подижу при кочењу, подножје кревета је у чврстом контакту са земљом, а стабилност је добра.
Pпараметри
| Модел ставке | ТС хидраулични операциони сто |
| Дужина и ширина | 2050 мм * 500 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 890 мм/ 690 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 60°/60° |
| Задња плоча (горе и доле) | 75°/ 15° |
| Плочица за ноге (горе/доле/споља) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Бочни нагиб (лево и десно) | 20°/ 20° |
| Елевација бубрежног моста | ≥110 мм |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Sстандардна додатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Скрининг за анестезију | 1 комад |
| 2 | Подршка за тело | 1 пар |
| 3 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 4 | Наслон за рамена | 1 пар |
| 5 | Штака за колено | 1 пар |
| 6 | Стезаљка за фиксирање | 1 сет |
| 7 | Душек | 1 сет |
| 8 | Каиш за тело | 1 сет |