Овај електрохидраулични операциони сто је подељен на 5 делова: део за главу, део за леђа, део за задњицу и два одвојива дела за ноге.
Материјал од влакана са високом преносивошћу светлости плус хоризонтално клизање од 340 мм осигурава да нема слепих тачака током рендгенског скенирања.
Овај електрохидраулични операциони сто је опремљен двоструким системом управљања како би се осигурао рад без проблема.
Може бити опремљен мултифункционалним оквиром за главу и ортопедским оквиром за вучу.
Функција ресетовања једним дугметом, може вратити првобитни хоризонтални положај. Флексија и обрнута флексија једним дугметом, функција електричне плоче за ноге, штеди много времена.
Погодан је за разне хируршке захвате, као што су абдоминална хирургија, акушерство, гинекологија, ОРЛ, урологија, аноректална и ортопедија итд.
1.Дужа и шира површина стола
Дужина површине електрохидрауличног операционог стола може достићи 2180 мм, а ширина 550 мм, што је погодно за потребе неких посебних група и може учинити пацијента удобнијим.
2. Двоструки систем контроле
Електрохидраулични операциони сто је опремљен двоструким системом главне контроле/помоћног контролера како би се осигурао рад без проблема.
3. Флекс и рефлекс и ресетовање једним дугметом
Функција ресетовања једним дугметом, може вратити првобитни хоризонтални положај, савијање једним тастером и обрнуто савијање
4. Опционална електрично подесива плоча за ноге
Модуларни дизајн плоче за ноге који се може уградити у мрежу може електрично подесити плочу за ноге, што значајно штеди време подешавања положаја.
5. Уграђена пуњива батерија
Електрично-хидраулични операциони сто TDY-Y-2 опремљен је високо ефикасном пуњивом батеријом, која може да задовољи потребе за 50 операција. Истовремено, има напајање наизменичном струјом како би се обезбедила електрична енергија ради максималне безбедности.
Pпараметри
| МоделСтавка | TDY-Y-2 електрохидраулични операциони сто |
| Дужина и ширина | 2160 мм * 550 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 1100 мм / 690 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 18° 45° |
| Задња плоча (горе и доле) | 85°/ 40° |
| Плочица за ноге (горе/доле/споља) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Бочни нагиб (лево и десно) | 18°/ 18° |
| Елевација бубрежног моста | 100 мм |
| Хоризонтално клизање | 340 мм |
| Нулта позиција | Једно дугме, стандардно |
| Флексија/ Рефлекс | Комбинована операција |
| Рендгенска табла | Опционо |
| Контролна табла | Стандардно |
| Дугме за хитно заустављање | Стандардно |
| Електромоторни систем | Чаогер из Тајвана |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Батерија | Да |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Aдодаци
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Скрининг за анестезију | 1 комад |
| 2 | Подршка за тело | 1 пар |
| 3 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 4 | Подршка за рамена | 1 пар |
| 5 | Подршка за ноге | 1 пар |
| 6 | Ручка моста за бубреге | 1 комад |
| 7 | Душек | 1 сет |
| 8 | Стезаљка за фиксирање | 8 комада |
| 9 | Дугачка стезаљка за фиксирање | 1 пар |
| 10 | Даљински управљач | 1 комад |
| 11 | Далековод | 1 комад |
| 12 | Хидраулично уље | 1 канта за уље |