Сви поклопци су направљени од нерђајућег челика 304, лако се чисте и дезинфикују.
Материјал од влакана са високом преносивошћу светлости је погодан за употребу са рендгенским зрацима.
Проширени дизајн душека омогућава пацијентима да удобније леже на операционом столу.
Електрохидраулични операциони сто TDY-G-1 усваја напредни хидраулични систем управљања, поуздане електромагнетне вентиле и пумпе за уље из Тајвана, обезбеђујући тихе и стабилне перформансе.
1.Uултра-нискоPпозиција
2. Двоструко зглобна плоча главе
3.Бизграђен-у бубрегуBгребен
4. Уграђена пуњива батерија
5. Механичке кочнице
| Модел ставке | TDY-G-1 Електрично-хидраулични операционски сто |
| Дужина и ширина | 2080 мм * 550 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 820 мм / 520 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 45°/ 90° |
| Задња плоча (горе и доле) | 80°/ 20° |
| Плочица за ноге (горе/доле/споља) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Бочни нагиб (лево и десно) | 15°/ 15° |
| Елевација бубрежног моста | 110 мм |
| Електромоторни систем | Чаогер из Тајвана |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Батерија | Да |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Sстандардна додатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Скрининг за анестезију | 1 комад |
| 2 | Подршка за тело | 1 пар |
| 3 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 4 | Подршка за рамена | 1 пар |
| 5 | Подршка за ноге | 1 пар |
| 6 | Подршка за стопала | 1 пар |
| 7 | Ручка моста за бубреге | 1 комад |
| 8 | Дугачка стезаљка за фиксирање | 1 пар |
| 9 | Стезаљка за фиксирање | 8 комада |
| 10 | Ручни даљински управљач | 1 комад |
| 11 | Далековод | 1 комад |
| 12 | Педала | 1 пар |