1.Ултра-ниска позиција
Минимална висина офталмолошког операционог стола може се подесити на 500 мм. Добро познати електромагнетни погонски систем је стабилан, поуздан и без буке током рада. То је најбољи избор за офталмологију и ОРЛ хирургију.
2.Уклоњива плоча за главу
Уклоњива плоча за главу се лако контролише механичким зупчаником.
Конкавни дизајн у средини јастука узглавља испуњава ергономске захтеве.
3. Широка површина
Ширина површине може достићи 550 мм, што омогућава пацијенту да удобније лежи на њој
4. Флексибилни ножни прекидач
Угао задње плоче и плоче за ноге може се подесити помоћу ножног прекидача, што је погодно за лекара да подеси положај пацијента на најидеалнији положај током офталмолошке операције.
5. Кочница латица
Механичке педалне кочнице су брже, практичније, безбедније и поузданије.
6. Опционална лекарска столица
Лекарска столица може подесити наслоне за руке, наслон и висину седишта.
Параметри
| Модел ставке | ТДГ-2 Електрични офталмолошки операциони сто |
| Дужина и ширина | 2080 мм * 550 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 700 мм / 500 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 45°/ 90° |
| Задња плоча (горе и доле) | 45°/ 20° |
| Плочица за ноге (горе и доле) | 45°/ 20° |
| Хоризонтално клизање | 300 мм |
| Електромоторни систем | Јиецанг |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Батерија | Да |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Стандардна додатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Инфузиони штап | 1 сет |
| 2 | Даска за руке | 1 пар |
| 3 | Послужавник за инструменте | 1 сет |
| 4 | Стезаљка за фиксирање | 1 сет |
| 5 | Душек | 1 сет |
| 6 | Ножни прекидач | 1 сет |