Електрични операциони сто TDG-1 има пет главних акционих група: електрично подесиво подизање површине кревета, нагиб напред и назад, нагиб лево и десно, подизање задње плоче и кочница.
Прелеп изглед, тело, база, подизни стуб и бочне шине овог електричног управљача су направљени од висококвалитетног нерђајућег челика, са високом завршном обрадом, отпорношћу на корозију и високом механичком чврстоћом.
Интелигентно подешавање различитих положаја електричног радног стола, помоћу контроле једним дугметом. Користи се LINAK електрични актуатор, који је тих, прецизан и са ниским трошковима одржавања. Дизајн великих точкова, тиха и антисеизмичка декомпресија.
Овај електрични операциони сто је погодан за разне операције, као што су абдоминална хирургија, акушерство, гинекологија, ОРЛ, урологија, анорексична и ортопедија итд.
1.AугаониAприлагођавањаwитGas Sопруге
И задња плоча и спојеви ноге електричног операционог стола TDG-1 опремљени су носећим структурама са гасним опругама, које омогућавају различита подешавања нежно, тихо и без вибрација, истовремено ефикасно штитећи структуру зглоба и спречавајући пад пацијента.
2.LINAK електрични линеарни актуатор
Употреба електричне потисне шипке елиминише потребу да медицинско особље ручно контролише положај операционог стола. Потребно је само држати даљински управљач, што је једноставно и штеди рад. У поређењу са постпродајним одржавањем хидрауличног операционог стола, електрични операциони сто такође значајно смањује трошкове постпродајног одржавања. Током процеса подешавања, електрична потисна шипка се може прецизније позиционирати, а процес подешавања је изузетно тих.
3. Y тип базе
Основа кревета има дизајн у облику слова Y, који не само да је у складу са ергономским дизајном, побољшава стабилност електричног операционог стола, већ и пружа више слободног простора за ноге медицинског особља, омогућавајући медицинском особљу да се ближе приближи пацијенту.
4. Свестрани додаци
Опремљени су каишевима за рамена, зглобове, ноге и тело како би се осигурало да пацијенти под општом анестезијом неће пасти током операције. Плочице за ноге, наслони за руке, ослонци за тело и ослонци за ноге опремљени су јастучићима од меморијске пене како би се осигурала удобност операције и нормална циркулација телесних течности током операције.
5. Лдизајн точкова Аргер
Основа механичког електричног операционог стола је дизајнирана са великим точковима (пречника≥100 мм), што је флексибилно за померање. Точкови се подижу при кочењу, подлога кревета је у чврстом контакту сатло, а стабилност је добра.
6. Уграђена батерија
У случају нестанка струје, уграђена батерија може да подржи 50 операција.
Pпараметри
| МоделСтавка | ТДГ-1 Електрични оперативни сто |
| Дужина и ширина | 2050 мм * 500 мм |
| Надморска висина (горе и доле) | 890 мм/ 690 мм |
| Плоча за главу (горе и доле) | 60°/ 60° |
| Задња плоча (горе и доле) | 90°/ 17° |
| Плочица за ноге (горе/доле/споља) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обрнути Тренделенбург | 25°/ 11° |
| Бочни нагиб (лево и десно) | 20°/ 20° |
| Елевација бубрежног моста | ≥110 мм |
| Флексија/ Рефлекс | Комбинована операција |
| Контролна табла | Опционо |
| Електромоторни систем | Линак |
| Напон | 220V/110V |
| Учесталост | 50Hz / 60Hz |
| Компактност снаге | 1,0 kW |
| Батерија | Да |
| Душек | Душек са меморијским ефектом |
| Главни материјал | Нерђајући челик 304 |
| Максимални капацитет оптерећења | 200 кг |
| Гаранција | 1 година |
Sстандардна додатна опрема
| Не. | Име | Количине |
| 1 | Скрининг за анестезију | 1 комад |
| 2 | Подршка за тело | 1 пар |
| 3 | Ослонац за руке | 1 пар |
| 4 | Подршка за ноге | 1 пар |
| 5 | Ручка моста за бубреге | 1 комад |
| 6 | Душек | 1 сет |
| 7 | Ручни даљински управљач | 1 комад |
| 8 | Далековод | 1 комад |