LEDD500700C+M се односи на двоструко куполасто ЛЕД светло за операциону салу.
Уграђени систем камера и спољни висећи монитор могу се користити у сврху обуке. Омогућава праћење и снимање операција.
■ абдоминална/општа хирургија
■ гинекологија
■ срчана/ васкуларна/ торакална хирургија
■ неурохирургија
■ ортопедија
■ трауматологија / хитна помоћ
■ урологија / ТУРП
■ оториноларингологија/ офталмологија
■ ендоскопија ангиографија
1. Систем камера
Уграђена камера, нема потребе да је качите са још једним сетом кракова.
2. Ова операциона лампа снима и пружа слике великом брзином и високим квалитетом. Захваљујући оптичком зуму од 10 пута, слике се могу видети из сваког угла.
3. Ово операционо светло такође може да снима операцију. Може се користити за обуку и учење.
Систем за праћење
1. Емитовањем операције, LEDD500700C+M светло за операциону салу може омогућити особљу клинике да прати ваш напредак без нарушавања стерилног поља.
2. Светло у операционој сали са уграђеном камером и монитором пружа још један поглед одозго на хируршку главу тако да ваш хируршки тим може да дели хируршке процедуре широм света.
Параметарs:
| Камера | |
| Резолуција | 210 мегапиксела 1920 (хоризонтално) x 1080 (вертикално) |
| Режим комуникације | РС232 |
| Комуникациони протоколи | ХИТАЧИ / СОНИ ВИСКЕ |
| Конектор | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)компатибилност 110/LVDS 30P |
| Тип сензора | 1/2,9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Режим скенирања | Прогресивно скенирање |
| Систем дан и ноћ | Боја/црно-бело/аутоматски |
| Минимално осветљење | боја: 0,1 лукса црно-бела: 0,01 лукса |
| Режим синхронизације | међусинхронизација |
| Видео излаз | дигитални сигнал |
| Сигнал/Шум | ≥50dB (AGC искључен) |
| Објектив | |
| IRCUT | Аутоматско пребацивање двоструког филтера IRCUT |
| Оптичка сочива | 10X f=5mm~50mm |
| угао поља | Х: 51,8° (З) ~ 5,86° (Т) В: 39,1° (З) ~ 4,4° (Т) |
| Функција | |
| режим експозиције | Пре подне |
| белог баланса | Аутоматски |
| Режим фокуса | Пре подне |
| преузмите контролу | Пре подне |
| Ефекат слике | Аутоматски/у боји/црно-бело/негатив |
| функција огледала | Носач (хоризонтално огледало + вертикално огледало) |
| пребацивање мишем преко слике | Подршка |
| Широки динамички | Д-ВДР |
| Не пуштај нужду | 2Д-ДНР |
| електронски затварач | 1/30s~1/10,000s |
| однос контраста | Подесиво |
| засићеност | Подесиво |
| Функција против замагљивања | Подршка |
| Маргинално | Подршка |
| Генеричка спецификација | |
| Димензије | 38,6 (Ш) * 41 (В) * 64,6 (Д) мм |
| Радна температура/влажност | А10℃~50℃, 10% релативне влажности ~ 60% релативне влажности |
| Температура/влажност складиштења | А20℃~60℃, 10% релативне температуре ~ 80% релативне температуре |
| напајање | Једносмерна струја 12V±10% |
| потрошња енергије | 3,5 W МАКС. |
| Нето тежина | 110 г |
Монитор
| Главни параметар | |
| Величина екрана | 21,5' |
| Режим позадинског осветљења | ЛЕД |
| Област приказа | 475,2 мм (Ш) × 267,3 мм (В) |
| Однос ширине и висине | 16:9 |
| Максимална резолуција | 1920×1080 |
| Боја екрана | 16,7 милиона |
| Размак пиксела | 0,2475(В)×0,2475(В) |
| Луминанса | 300cd/㎡ |
| Контраст слике | 1500:1 |
| Угао гледања | 850/850/750/650 |
| Време одзива | 8МС |
| Фреквенција поља | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Улаз и излаз | |
| SDI улаз | 1 |
| SDI излаз | 1 |
| AV улаз | 22 (2×БНЦ) |
| AV излаз | 1 |
| С-ВИДИО | 1 |
| VGA улаз | 1 |
| HDMI улаз | 1 |
| YPbPr/YCbCr улаз | 3 (3×БНЦ) |
| RS232 улаз (опционо) | 1 |
| Аудио улаз | 1 |
| Аудио излаз | 1 |
| Систем боја | ПАЛ / НТСЦ / СЕКАМ |
| ОSD | |
| Језик | кинески/енглески/француски/немачки/италијански/шпански/ |
| Напајање | |
| Моћ | Једносмерна струја 12V,50/60Hz |
| Пмакс | 35W-55W |
| Напајање у стању приправности | 5W |